Od 1.8.2023 je online chat s advokátem zrušen, dotaz prosím pošlete ZDE.

Vyberte  Přehled dotazů
Součet všech návštěv online chatu poradny: 3.076.304

Styk a otcem

1 odpověď

Dobrý den, jak plati styk když se lame sudy tyden-prodlouzeny styk (st-ne) s otcem a hlavni prazdniny-kdyz je v sobotu (1.7.2023) uz prvni den prazdnin? (otec sdelil 14 dni na cervenec na posledni dva tydny v mesici).
Odpadá cely styk a nebo plati dny jen do 30.6?
Dekuji

Dobrý den,

pokud máte styk dítěte s otcem nastaven tak, že v o letních prázdninách neprobíhá běžný styk jako přes školní rok, pak dle mého názoru platí styk jen do pátku 30.6.