Exekuce po proběhlé insolvenci na stejný dluh - je to v pořádku?

1 odpověď

Dobrý den,
chtěl jsem se zeptat, co mohu udělat když mi skončila insolvence konkurzní a exekuce, co byla před zahájením této insolvence znovu naběhla i s úroky. Můžu s tím něco udělat? Věřitel je jeden, takže osobní bankrot nejspíš nejde.
Předem děkuji.

Zdravím Vás, s tím se nedá nic dělat neboť po ukončení insolvence jiným způsobem než splněním oddlužení se opět obnovují veškeré exekuce dlužníka, což je dáno i insolvenčním zákonem, a to včetně úroků. S tím vážně nic nenaděláte.