Součet všech návštěv online chatu poradny: 3.148.730

Výběrové řízení na pronájem parkoviště a zřízení živnostenského listu až po výběrovém řízení - je to problém?

1 odpověď

Dobrý den.
Zúčastnil jsem se výběrového řízení na pronájem parkoviště.
Výběrové řízení se konalo 17.2.2015 a vyhrál jsem.
Zúčastnil jsem se jako soukromá osoba.
18.2. jsme si šel zřídit živnostenský list.
Do smlouvy mě nemůžou napsat s IČO, protože byl živnostenský list platný od 18.2. je to možné?
Moc děkuji za odpověd.

Dobrý den,

dle mého názoru jde jen o postup úřednické byrokracie. Každý problém lze smluvně řešit. Nelze-li smlouvu uzavřít 17.2., aniž by tam bylo uvedeno Vaše IČO, navrhněte její uzavření od 18.2. Dále lze smlouvu uzavřít od 17. 2. bez uvedení IČ a další den 18. 2. uzavřít dodatek ve smyslu doplnění údajů o pronajímateli. Nebude-li možné se s druhou stranou dohodnout, obraťte se s žádostí o pomoc na advokáta, který Vám pomůže osobně bránit Vaše zájmy a navrhnout nějaké řešení. Seznam advokátů naleznete zde: www. advokatikomora.cz.