Nacházíte se v oblasti právní poradny, kde se zpracovávají jen exekuční a insolvenční dotazy. Nový dotaz můžete uložit ZDE.

Vyberte  Přehled dotazů

Exekuční dražba nepokryje celý dluh - co bude následovat?

1 odpověď

Dobrý den Mám dotaz 1 třetina RD je zadlužena samé zástavní práva atd. zapsané na katastru. Když dojde ke dražbě a peníze z dražby nebudou stačit na pokrytí dluhu co bude následovat. Děkuji za odpověd.

Dobrý den. Pokud by exekuční dražba neznamenala úplné uspokojení vymáhané částky, zvolí exekutor jiný způsob provedení exekuce. Vymáhání pohledávky tedy bude pokračovat, pouze se sníží výše dlužné částky.