Nacházíte se v oblasti právní poradny, kde se zpracovávají jen exekuční a insolvenční dotazy. Nový dotaz můžete uložit ZDE.

Vyberte  Přehled dotazů

insolvence manžela

1 odpověď

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, manžel je důchodce, před uzavřením manželství měl dluhy, po uzavření manželství mi exekutor zablokoval účet. Nyní manžel
požádal o insolvenci (od 1. 6. 2019). Budu si moci jako manželka po případném schválení insolvence zřídit bez
obav účet na své jméno? Děkuji

Dobrý den,
ano. Po skončení oddlužení manžela si můžete založit vlastní účet.