Nacházíte se v oblasti právní poradny, kde se zpracovávají jen exekuční a insolvenční dotazy. Nový dotaz můžete uložit ZDE.

Vyberte  Přehled dotazů

Operativní leasing. Dobrý den. Chtěl bych se zeptat. Je možný mít operativní leasing v insolvenci?

1 odpověď

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat. Je možný mít operativní leasing v insolvenci?

Pěkný den,

Operativní leasing je dlouhodobá forma pronájmu vozidla, kdy po skončení smlouvy je auto stále ve vlastnictví leasingové společnosti.

Existence takového závazků ničemu nevadí, ncméně je možné, že se bude insolvenční správce zajímat, zda je takový výdaj opravdu nezbytný.