Nacházíte se v oblasti právní poradny, kde se zpracovávají jen exekuční a insolvenční dotazy. Nový dotaz můžete uložit ZDE.

Vyberte  Přehled dotazů

Přeplatek na dani a exekuce na plat - bude přeplatek daně zabaven exekutorem?

1 odpověď

Dobrý den,
vrácené daně za 2013, mám srážky ze mzdy, tak se i toto započítá do těch srážek? Nebo je to vypláceno samostatně a exekuce se na to nevztahuje?
Děkuji za odpověď.

Dobrý den. Přeplatek daně z příjmu podléhá exekuci stejně jako mzda, neboť se fakticky jedná o mzdový příjem.