Nacházíte se v oblasti právní poradny, kde se zpracovávají jen exekuční a insolvenční dotazy. Nový dotaz můžete uložit ZDE.

Vyberte  Přehled dotazů

Vymáhání úhrady odměny exekutorovy ,když jsem v insolvenci

1 odpověď

Dobrý den, potřeboval bych pomoci sepsat odvolání, Exekutor mi poslal Usnesení, že ukončuji exekuci jako Marnou, ale pohledávku musíš zapnout jsou k insolvenčnímu řízení, které již probíhá 3. rokem.

Dobrý den,
Váš dotaz bohužel není srozumitelný, nemohu se proto k němu vyjádřit. Nicméně potřebujete-li sepsat písemné podání, doporučuji Vám obrátit se osobně na občanskou poradnu v blízkosti Vašeho bydliště nebo vyhledat pomoc advokáta (http://www.cak.cz).