Pracuji u soukromníka na zkrácený úvazek 6 hodin denně, patřím do 4. skupiny, kde je zaručená mzda 88,80 Kč na hodinu. Platí tato částka i pro mě nebo se nějak krátí. Děkuji, Lýdie.

ODPOVĚĎ:
Částka stanovená za hodinu práce platí i pro zkrácené úvazky, nicméně celková mzda bude poměrně krácena podle počtu odpracovaných hodin.