Mám i společně s dalšími zaměstnanci problém s vymáháním odstupného od našeho bývalého zaměstnavatele, proto zvažujeme podání insolvenčního návrhu, chtěla bych se proto zeptat, zda jsou s tímto podáním spojené nějaké poplatky, které je potřeba při podání uhradit? Děkuji, Klára

ODPOVĚĎ:
Ne, žádné poplatky s podáním návrhu na zahájení insolvenčního řízení na vašeho bývalého zaměstnavatele spojeny nejsou. Je třeba zpracovat perfektě (bezchybně) návrh a doplnit ho listinami potvrzujícími rozhodné skutečnosti o tom, že se zaměstnavatel nachází v úpadku.