Jde o sousedský spor, na jehož základě nechci pozemek dělit, dohodli jsem se na změně vycházející z odnětí z PUPFL (pozemek určený k plnění funkce lesa). Nyní zjišťuji, že mi byl pozemek rozdělen a proběhlo vypracování geometrického plánu, neboť dostal i parcelní číslo. Nesouhlasím s tímto postupem, jak se mohu bránit? Děkuji, Kamila.

ODPOVĚĎ:
Bohužel neuvádíte žádné bližší určení data, v jaký čas vše probíhalo, případně probíhá. Pokud již došlo k vámi uváděnému výsledku, obávám se, že jste prováhala možnost obrany všemi řádnými prostředky.