Splácení více exekucí za sebou a úroky - jak se jim vyhnout?

1 odpověď

Dobrý den.
Mám dotaz, bohužel mám 2 exekuce na plat. Účetní mi to strhává z platu, zatím jednu exekucí a druhá je v pořadí, ale každý měsíc tam naskakují úroky. Prosím o odpověď zda je to správně, něž mě začne účetní srážet na tu druhou tak to bude strašná suma. Je to prosím tak správně, že stoupají úroky na tu co je v pořadí. Děkuji moc za odpověď.

Zdravím Vás, ano na exekuci, která se nesplácí a čeká v pořadí skutečně naskakují úroky, neboť není nic hrazeno.