Lhůta na vymazání z insolvenčního rejstříku po ukončení insolvence, oddlužení, bankrotu

1 odpověď

dobrý den, v SRPNU 2016 JSEM ZAPLATIL POSLEDNÍ SPLÁTKU DLUHU V INSOLVENCI. PROSÍM, KDY BUDU VYMAZÁN Z INSOLVENČNÍHO REJSTŘÍKU? DĚKUJI ČALKOVSKÝ

Dobrý den,

v souladu s ust. § 425 insolvenčního zákona vyškrtne insolvenční soud dlužníka ze seznamu dlužníků a znepřístupní jeho údaje v insolvenčním rejstříku po uplynutí 5 let od nabytí právní moci usnesení, kterým bylo insolvenční řízení skončeno. Usnesení o vzetí na vědomí splnění oddlužení nabylo právní moci dne 12.10.2016, tj. Vaše údaje budou zcela znepřístupněny dne 12.10.2021.