Exekuce na penzijní připojištění dlužníka - může to exekutor udělat?

1 odpověď

Dobrý den,
lze podle dnešních zákonů zabavit penzijní připojištění manžela dlužníka?
Děkuji

Dobrý den, dle současné právní úpravy ust. § 262a občanského soudního řádu platné od 1.7.2015 lze postihnout pouze účet manžela povinného, nikoliv jeho jiný výlučný majetek, tj. ani penzijní připojištění.