Nové podmínky oddlužení

1 odpověď

Jsem v insolvenci od roku 2017. Změny v podmínkách oddužení, které budou platné od června t. r. Budou se týkat i mě? Bylo by možné eventuelně uhradit 60% splátek a do roku 2020 se tedy zbavit insolvence? Děkuji.

Pěkný den,
účinnost novely insolvenčního zákona se dotkne pouze insolvenčních návrhů, u kterých soud povolí úpadek po datu 1. 6. 2019.

Na Vaše oddlužení se novela nevztahuje, a tedy ani možnost skočení oddlužení po 36 měsících splácení oddlužení při uhrazení 60% závazků.