1 1 1 1 1 Hodnocení 5.00 (1 hlas)

Chtěla jsem se zeptat, jestli je možné vycestovat do zahraničí na letní dovolenou i v případě, že jeden z případných spolucestujících dostal od soudu tříletou podmínku. Nerada bych zaplatila zálohu za dovolenou a poté bychom zjistili, že manžel kolegyně nemůže odletět kvůli podmínce. Moc se v tom nevyznám a kolegyně mi tvrdí, že to není žádná překážka. Nejsou to malé finance a tak bych potřebovala fundovanou odpověď. Záloha je splatná k 30. 4. , Tak pokud by to té doby dorazila odpověď moc byste mi pomohli. Děkuji, Beáta

ODPOVĚĎ:
Podmíněný trest není překážkou vycestování do zahraničí, zejména, pokud se nejedná o dlouhodobý pobyt, ale jen na dovolenou.

► Stránka obsahuje odpověď na tato témata:

  • Zahraniční dovolená a podmíněný trest odnětí svobody