Přeplatek exekuce - definice (jde o dluh nebo aktivum /zisk/ původního dlužníka?)

1 odpověď

Dobrý den,
přišel mi dopis a v poslední větě stojí: Žádám vás o sdělení čísla účtu obsahující vlastnoruční podpis pro zaslání přeplatku, který v této exekuci vznikl. Jedna se o cca 1.500 Kč. Znamená to, že to zaplatím nebo dostanu? V první větě totiž stojí, že já jsem povinná a ve prospěch oprávněneho je firma.
Děkuji za odpověď.

Zdravím Vás, z toho co píšete vyplývá, že by Vám 1.500,- Kč mělo být vráceno, neboť jste o tuto částku uhradila více.