Exekuce matky samoživitelky

1 odpověď

Dobrý den,
mám dotaz, mám 7 exekuci jsem sama se 4letou dcerou, ta je bývalého manžela. Nevím co mám dělat a jak je dohledat. Bývalého to nezajímá, mám to zaplatit já? Jak je mám najít podle čísel
Děkuji. K.

Zdravím Vás, pokud máte exekuční příkazy, tak na nich je vždy uvedena spisová značka exekutora, která je ve tvaru např. 120 EX 15/2016-52, což znaméný, že 120 EX je číslo soudního exekutora v seznamu exekutorů. Seznam exekutorů naleznete na stránkách Exekutorské komory ČR, tj. na http://www.ekcr.cz. Až na těchto stránkách budete je nutné kliknout na odkaz seznamy-seznam exekutorů a vyplníte hledat dle čísla exekutora a sem vložíte 120 a zjistíte, že toto číslo má JUDr. Mika, LL. M. , soudní exekutor, Exekutorský úřad Klatovy. Pokud by Vám to nebylo jasné napište mi sem Vaše spisové značky exekucí a já Vám vyhledám, který exekutor jednotlivé exekuce vymáhá. ¨
Ostatní čísla ze 120 EX jsou číslo exekuce v roce/rok-číslo listu. Pro Vás je za účelem exekutora nejdůležitější číslo exekutora, které je uvedeno ve spoizové značce jako první, tj. právě např. 120 EX.