Exekuce na plat, mzdu a neschopenka - kolik Kč zůstane dlužníkovi v exekuci?

1 odpověď

Mám exekuci na plat, zbývá mi asi kolem 10.000 Kč, teď mám týden neschopenku, na kterou jsem nastoupil v pátek, zajímalo by mě jestli má vliv víkend na ty první tři neplacené dny? a jestli ne tak jestli se mi strhne z výplaty ty tři dny z těch desíti tisíc, nebo oto míň se pošle exekutorovi, děkuji za odpověď

Zdravím Vás, já nejsem účetní, nevím jakou máte mzdu a nemohu Vám říci kolik bude činit nemocenské. Ale jedno vím, a to, že čím je příjem nižší tím nižší je i částka, která bude jako srážka ze mzdy či z nemocenské zaslána exekutorovi. Takže Vám by vždy měly nějaké peníze zbýt a je možné, že výše nemocenské a mzdy nedosáhne třeba ani nezabavitelné částky a tak Vám bude vyplaceno vše.