Exekuce Provident - srážky z důchodu a výdělku (platu, mzdy)

1 odpověď

Dobrý den.
07/2016 jsem nastoupil do práce a zjistili si to už u Provident, kde dlužím. Chci se zeptat, kolik mi může Provident strhávat, když má základní mzda činí jen 4650 Kč, plus beru invalidní důchod 9400 Kč. Na invalidni důchod už mám jinou exekuci, kde už mi strhávají 1100 Kč. Můj důchod tudíž už je jen 8400 Kč.
Kolik mi ten Provident ted může teda strhnout z výplaty? Nebo se ta částka sčítá 8400 Kč + 4650 Kč a strhnou mi to z částky 13050 Kč? A případně kolik by mi strhli?
Děkuji za odpověď

Zdravím Vás, Vaše mzda a invalidní důchod je nutno pro účely srážek sečíst. Uvědomuji, si, že jsem Vám již v minulosti přesně uvedla kolik by měly činit srážky a jaká částka by Vám měla zůstat. Proto v tomto odkazuji na své předchozí odpovědi. Případně si odpovědi můžete najít i v přehledu dotazů. Vím, že jsem Vám odpovídala alespoň dvakrát.