Auto v exekuci do depozitu - lze to nebo ne? Může exekutor zakázat, znemožnit, zabránit?

1 odpověď

Dobrý den.
Chtěla bych se zeptat jestli je možné pokud mám exekuci a vlastním auto, dát toto auto do depozita? A popř. jestli musím tento úkon zdělit exekutorovi já nebo se to dozví či si to zjistí on?
Děkuji za odpověď.

Pokud byste dala automobil do depozita tuto skutečnost musíte exekutorovi sdělit sama, a to ještě předtím než tak učiníte. Exekutor s tímto krokem nemusí souhlasit.