Insolvence jen jednoho dlužníka u hypotéky s více spoludlužníky

1 odpověď

Dobrý den,
moc děkuji za rychlou odpověď. Já jsem si myslela, že to tak bude, takže se mi jen potvrdilo, že se že mě snaží vylákat peníze a nechávat to schválně posílat jeho nynější přítelkyni aby to nemusel přiznat jako příjem. Já bohužel nemám momentálně možnost žádat o insolvenci, nemám nikoho, kdo by mi mohl finančně pomoci. ale do dubna 2016 to ještě vydržím, poté půjde syn do školky a já do práce, tak snad už budu mít dostatečný příjem.
Ještě jednou moc děkuji.

Zdravím Vás, od toho jsme tady, abychom pomáhali jednotlivcům, kteří se na nás s důvěrou obrátí. Doufám, že se i Vy budete moci oddlužit, jen je nutné si skutečně dobře spočítat výši svých závazků, a to i včetně příslušenství a své příjmy. Kdybyste cokoli potřebovala, můžete se na nás obrátit.