Průtahy při zrušení neoprávněné exekuce - exekutor protahuje zastavení exekuce opakovaným požadováním stejných písemností

1 odpověď

Dobrý den,
co dělat když exekutor opakovaně vyžaduje listiny potřebné ke zrušení exekuce v plném znění a rozsahu.
Tyto listiny vyžaduje nejméně už potřetí a tím dochází ke zbytečným průtahům.
Děkuji.

Zdravím Vás, naposledy tyto listiny exekutorovi poskytněte a současně exekutora upozorněte na skutečnost, že pokud by po Vás tento exekutor znovu tytéž listiny vyžadoval, že zvažujete podání stížnosti na postup exekutora v této věci, a to přímo k Exekutorské komoře ČR. Jelikož si Vaše tvrzení nemohu ověřit a dané výzvy exekutora ani další listiny nemohu vidět, tak jsem odpověděla právě tímto způsobem.