Úrazová pojistka dítěte a rodič v exekuci - vyplacení pojistky dítěti

1 odpověď

Dobrý den,
chci se zeptat zda dostane výplatu pojistného dítě, které má sjednanou úrazovou pojistku, ale jako zákonný zástupce jsem tam veden já a exekutor dal exekuci na výplatu této pojistky.
Děkuji

Zdravím Vás, mám za to, že je-li dítě nezletilé, výplata pojistného bude provedena zákonnému zástupci, tedy exekutorovi, pokud na toto pojistné vydal exekuční příkaz.