Exekuce pro pokutu od Městské policie manžela - exekuce na manželku

1 odpověď

A TAK JIŽ SPLÁCÍM FINANČNÍMU UŘADU ZA PRODEJ NEMOVITOSTI KTEROU NEUHRADIL A PENÍZE SI NECHAL Z ROKU 2005 ZA POLOVINU NEMOVITOSTI MĚ BYLA STRŽENA Z KONTA MOJE ČÁST MÁM TĚŽCE POSTIŽENOU DCERU A NEMÁM DOSTATEK PENĚZ NA TAKOVÉ HRAZENÍ POHLEDÁVEK PROSÍM KAM SE OBRATIT NEBO JAK TO ŘEŠIT PŘI DĚDICKÉM ŘÍZENI TO BYLO SJM A NIKDO SEMNOU NECHTĚL ŘEŠIT POHLEDÁVKU 125TIS KTERÉ MĚ DLUŽIL JEN PO MĚ POŽADOVALY ODHAD NEMOVITOSTI NA KONEC DĚDICKÉHO ŘÍZENÍ PŘED 5 MĚSICI BYLA 1) 4 VYDRAŽENA ZA ČÁSTKU 35TIS COŽ Z ODHADNÍ ČASKY 190TISÍC JE SMĚŠNÉ A TED SE ZAČÍNÁM BÁT ŽE PŘIJDEM S DCEROU I O MOJI ČAST

DĚKUJI ZA RADU JAK MÁM SITUACI ŘEŠIT A KAM SE OBRÁTIT

Zdravím Vás, pokud je tomu tak jak píšete a exekuce byla uvalena na spoluvlastnický podíl bývalého manžela, resp. jeho dědice, tak Vám bohužel nemohu poradit, protože nemám možnost seznámit se s usnesením o dědictví. Proto bude nejlepší, když se v této věci obrátíte na advokáta v místě Vašeho bydliště či jeho okolí. Služby advokátů nejsou nejlevnější, ale jsou i advokáti, kteří poskytují své služby lidem v tíživé situaci tzv. pro bono, tedy buď zdarma nebo za minimální odměnu, která nepokryje ani náklady a čas advokáta s touto věcí. Pokud by totiž exekuce byla uvalena na bývalou část podílu Vašeho bývalého manžela bylo by to dle mého názoru v pořádku. Jen je potřeba vědět, kdo daný spoluvlastnický podíl zdědil, neboť ten vstoupil do pozice zesnulého exmanžela, s tím, že zdědil jeho majetek, ale i dluhy. Kontakty na advokáty naleznete na stránkách http://www.advokatikomora.cz.