Sloučení exekucí - dluh za jízdu načerno v MHD, promlčení 15 let starého dluhu

1 odpověď

před pár lety jsem požádala o sloučení exekucí ohledně jízdného. Kancelář JUDr. Podkonického mi vyhověla. Je už to tak pět let, co jsem vše splatila.
28.12.2016 mi přišla nová exekuce, a to z roku 2001, tedy před patnácti lety. Další dem mi přišla antidatovaná před

Zdravím Vás, bohužel Vás dotaz není kompletní, bude nutné jej poslat znovu, abych Vám mohla fundovaně odpovědět, děkuji za pochopení.