Exekuce a řidičský průkaz

1 odpověď

Dobrý den.
Přemýšlím že ukončím nájem. Jak to bude s trvalým bydlištěm? Nechci se stěhovat k příteli, jelikož mám nějakou exekuci kterou nejsem zatím schopna vyřešit. Nemám majetek.
Dělám si řidičák, je nutné mít k tomu trvalé bydliště?
Bude lepší si pronájem kde mám trvalé bydliště ponechat nebo jak to vyřešit?
Děkuji

Zdravím Vás, pokud byste nechtěla mít trvalý pobyt tam, kdo bydlíte a ani u přítele, tak byste měla trvalý pobyt v sídle ohlašovny (lidově "na úřadě"), takže trvalý pobyt byste měla, jen by se trvalý pobyt neshodoval s Vaším bydlištěm. To, zda je to lepší či horší já nemohu hodnotit, neboť Vaši situaci přesně neznám a nevím ani jaký přístup k řešení dluhů zvolíte.