Sepsání a podání insolvenčního návrhu zdarma - Šluknov

1 odpověď

hledame nekoho na podani ins. navrhu v okoli šluknova-pl inv. duchodce

Zsravím Vás, o nikom takovém nevím, je zkuste na různých vyhledavačích vyhledat různé bezplatné právní poradny, např, při finanční tísní, nebo jiné kamenné bezplatné právní poradny. Vím, že různých sepisovatelů insolvenčních návrhů je mnoho, jejich kvalita je však různá, někteří berou od lidí dosti vysoké peníze za sepsání insolvnenčního návrhu. Vím, že kvalitní práci odvádí například bezplatná právní poradna při finanční tísní, která je v Ústí nad Labem. Její služby jsou zdarma a svým klientům poskytuje kvalitní služby.