Exekuce - ekologická likvidace auta, automobilu, vozidla v exekuci

1 odpověď

Dobrý den,
ráda bych věděla co mohu dělat v případě, že mám osobní vozidlo rok výroby 1997 zanesené v rámci výše uvedené exekuce a nesmím s ním tedy nijak nakládat. Auto však dojezdilo a já nechci zbytečně platit povinné ručení a opravu si nemohu dovolit a navíc by se ani nevyplatila. Mohu nechat auto ekologicky zlikvidovat a toto doložit na exekutorský úřad? Děkuji.

Zdravím Vás, mám za to, že nikoli, v první řadě je nutné o této situaci nejdříve exekutorovi říci a vše kolem vozidla řešit s exekutorem a nikoli na vlastní pěst. Auto je již exekučně zabaveno, i když je fyzicky stále ve Vašem užívání.