Vracení daně, daní a insolvence, oddlužení, osobní bankrot

1 odpověď

Dobrý den,
mám dotaz ohledně vrácení daní ne přes zaměstnavatele, ale vlastní cestou za rok 2016.
Mohu uplatnit slevu na manželku, tj. bude vratná částka vyšší? Bude mi vrácena daň zabavená insolvenčním správcem celá nebo jen nějaká část nebo nějaké procento?
Děkuji s pozdravem K.

Zdravím Vás, mám za to, že by Vám měla být zabavena jen část vrácené daně, a to ta, která by spolu s měsíčním příjmem převyšovala nezabavitelnou částku.