Zastavení exekuce po insolvenci - automaticky nebo na žádost dlužníka?

1 odpověď

Dobrý den,
v lednu 2017 mi byla ukončena insolvence, zaplaceno 100%, osvobození od dluhů, vše již nabylo právní moci.
Zaslala jsem exekutorovi doporučeně žádost na zastavení nebo zrušení exekuce (dostal též 100% zaplaceno), a to 11.1.2017. Dosud mi nebylo odpovězeno. Jak mám nadále postupovat? Nebo se exekuce zastavila automaticky?
Děkuji

Zdravím Vás, mám za to, že tento návrh na zastavení exekuce je nyní na soudě a o této věci bude rozhodovat soud a Vám tedy nezbývá nic jiného než čekat na rozhodnutí soudu v této věci.