Ukončení insolvence a vymazání z registru dlužníků - kam poslat žádost o výmaz?

1 odpověď

Dobrý den. chtěla bych se zeptat. zda je možnost zažádat o vymazání z registru. když jsem uhradila cca před půl rokem 100% insolvence?
Kam napsat a je nějaká oficiální žádost? Chtěla bych začít znova a opravdu čekat 4 rok na vymazání?
Děkuji a přejí pěkný den

Zdravím Vás, bohužel budete muset počkat, neboť je to dané ust. § 425 odst. 1 insolvenčního zákona (zákon č. 182/2006 Sb.). Takže zde je nutné striktně dodržovat zákon a s tím se nedá nic dělat. Jen dodávám, že žádost o výmaz z registru dlužníků se podává k soudu, u kterého insolvenční řízení probíhalo.