Výmaz dlužníka z insolvenčního rejstříku po ukončení insolvence, oddlužení, osobního bankrotu

1 odpověď

Dobrý den.
11/2014 bylo ukončeno oddlužení odprodejem majetku, tím pádem dál žádné úhrady ani splátky. Dále jsem však veden po dobu 5 let v insolvenčním rejstříku.
Dá se nějak tato doba zkrátit třeba nějakou žádosti na soud, nebo je pevně stanovená? ¨
Děkuji

Zdravím Vás, tato doba je pevně stanovena a bude nutné vydržet 5 let od právní moci usnesení o splnění oddlužení. Poté můžete požádat o výmaz údajů o své osobě z insolvenčního rejstříku.