Exekuce T-mobile a pohledávka Českého telekomunikačního úřadu ČTÚ

1 odpověď

Dobrý den,
prosím o radu. Tchýně byla nucena zaplatit exekuci od společnosti T-mobile tchánovi. Bylo to 2017 a částka 18.000 Kč. Dluh vznikl v roce 2014.
05/2017 se přihlásil i telekomunikační úřad o částku 38.000 Kč. Tato částka se mi zdá neadekvátní.
Musí tchýně platit i tuto?
Velice Vám děkuji za odpověď

Zdravím Vás, neznám podrobnosti případu a neviděla jsem ani rozhodnutí ČTÚ. Pokud jde rozhodnutí ČTÚ napadnout odvolání, učiňte tak. V opačném případě bude nutné danou částku uhradit.