Zahájení podnikání v exekuci a podnikatelský účet - zabaví exekutor peníze na podnikatelském účtu

1 odpověď

Mám zaměstnání na hlavní pracovní poměr HPP a exekuci na plat, mzdu.
Chtěla bych si udělat živnostenský list, jak je to dále s exekuci? Zůstane mi nějaká část výdělku přes živnostenský list?

Zdravím Vás, pokud máte exekuci rozhodně nepodnikejte, neboť exekutor Vám bude blokovat i Váš podnikatelský účet a Vaše podnikání Vám tak znemožní ještě předtím než začalo. Nejdříve je nutné si vyřešit exekuci a až poté je třeba začít podnikat. Nechcete se dostat do prodlení jen proto, že bude Váš podnikatelský účet blokován a poté mít exekuce i od Vašich obchodních partnerů, že.