Zjištění dluhů pro návrh, žádost o insolvenci, oddlužení, bankrot - postup

1 odpověď

Dobrý den,
chtěla bych si podat insolvenci. Ale nevím kde mám zjistit všechny své dluhy a exekuce.
Mám toho hodně a časem jsem to přestala sledovat. Jedná se o málé půjčky přes Internet většinou.
Můžete mi prosím poradit

Zdravím Vás, bohužel Vám poradit nemohu zcela. Ohledně exekucí je to snadné, exekuce zjistíte, když si zajdete na poštu a necháte si vyhotovit výpis z Centrální evidence exekucí. Následně však bude nutné všechny exekutory požádat o aktuální vyčíslení celkové dlužné částky, exekutoři Vaší žádosti vyhoví.
U internetových půjček je to horší, zde je nutné sledovat emaily, neboť tyto společnosti se svými klienty často komunikují přes email, (výzvy k úhradě, ...)