Exekuci na účet - jak platit účty a náklady běžného života?

1 odpověď

Dobrý den,
poradíte jestli je nějaká možnost jak platit účty když mám exekuci na účtu, dostávám hotovost a vkladem na pobočkách si banky účtují vysoké poplatky.
Možnost vložit hotovost na účet někomu blízkému nemám.
Předem děkuji

Dobrý den,

jako nejefektivnější řešení mne napadá zřízení SIPO na pobočce České pošty.
SIPO vám umožní sdružit všechny pravidelné platby (voda, plyn, nájem, telefon, pojistné, předplatné novin atd.) do jedné jediné platby. Každý měsíc Vám pak na Vámi určenou adresu přijde „Platební doklad SIPO – Hotovost“ a souhrnnou částku uvedenou na tomto dokladu zaplatíte na přepážce České pošty v hotovosti. Česká pošty si v tomto případě účtuje pouze poplatek ve výši 20, - Kč.