Insolvence a koupě auta, automobilu dlužníkem v insolvenci, oddlužení, osobním bankrotu

1 odpověď

Dobrý den,
teprve pár měsíců jsem v insolvenci a mám možnost koupit za 5.000 Kč osobní automobil.
Mohu tak učinit a přepsat ho na svou osobu?
Děkuji.

Dobrý den,

pokud Vám bylo schváleno oddlužení plněním splátkového kalendáře a z nezabavitelné částky jste schopen kupní cenu uhradit, automobil si koupit můžete.
Informujte však o koupi Vašeho insolvenčního správce a předložte mu kopii kupní smlouvy.