Smlouva o zápůjčce bez ověřených podpisů - je platná, obstála by u soudu?

1 odpověď

Dobrý den,
děkuji za odpověď na stránce
https://www.bezplatnapravniporadna.cz/online-zdarma/home/dotazy-exekuce/questions/5218-darovani-podilu-bytu-jako-zastava-dluhu-mezi-manzely.html
Jednalo by se o byt, který je mým výlučným majetkem, pořídila jsem si ho ještě jako svobodná. Samozřejmě bude nejlepší si domluvit schůzku s advokátem.
Ještě by mne zajímalo, jestli smlouva o zápůjčce, která byla stažena z internetu a je opatřena jen datem a podpisy (bez ověření) je právoplatným dokladem pro soudní jednání?
Předem děkuji za odpověď.

Zdravím Vás, pokud je to tak, tak s tímto bytem můžete v tuto chvíli volně nakládat a je jen na Vás jak se rozhodnete, já jen mohu ohledně bytu odkázat na předchozí odpověď a k smlouvě o zápůjčce uvádím, že pokud je opatřena podpisy obou smluvních stran, jedná se o platně uzavřenou smlouvu, s tím, že obě strany jsou jejím obsahem vázány, a proto je to standardní a relevantní důkaz i pro soudní řízení.