Insolvence a mateřská - je mateřská, PPM příjem?

1 odpověď

Dobrý den,
28.2.2018 mi skončila insolvence a měla bych podepsat čestné prohlášení, že jsem neměla žádné jiné příjmy.
Pracovni poměr žádný. Vyztahuje se to i na mateřskou, kterou pobiram na dítě, které mám s manželem dali nam ho do péče jiné osoby?
Děkuji.

Dobrý den,
pokud je podpora v mateřství vyplácena Vám, jedná se o Váš příjem, který jste povinna uvést.