Splácení více exekucí - jak poznat která je splacená a která se splácí?

1 odpověď

Dobrý den,
manžel má dle centrálního registru 2 exekuce. Jednu z roku 2016 a jednu z roku 2017. Nemá k nim žádné dokumenty. Je lajdák a neví, za co je ta z 2016. Dá se to nějak zjistit? Exekuce se mu strhává z platu. V tuto chvíli se mu splácí ta z 2017. To znamená, že je už ta z 2016 zaplacená?
Pokud by byla zaplacená, tak by nebyla v tom centrálním registru, nebo se mýlím?
Děkuji za odpověď.

Dobrý den, pokud je Vašemu manželu strháváno ze mzdy, bude mít informace o exekuci a o tom, kdo ji provádí, jeho zaměstnavatel. Doporučuji zeptat se tedy na tuto exekuci zaměstnavatele. Co se týče exekuce z roku 2016, zato exekuce může být již skončena, oznámení o skončení se však účastníkům zasílá jen na jejich výzvu. Základní informace o exekucích najdete v Centrální evidenci exekucí, jak jste uváděla. Informujte se u exekutora, který je v Centrální exekuci u této exekuce zapsán, zda skutečně skončila.