Splacení nezajištěných pohledávek, zůstala zajištěná pohledávka - jaký bude další průběh insolvence

1 odpověď

2015-2018 jsem v isolvenci a na konci roku 2018 budu mít splaceny všechny pohledávky nezajištěných věřitelů. Zůstane jen zajištěná pohledávka na dům který insolvenční správce prostřednictvím realitní kanceláře prodává.
Jak postupovat pokud zůstane pouze zajištěná pohledávka. Děkuji

Dobrý den,
pokud bude řádně ukončen splátkový kalendář 100 % uspokojením věřitelů, v této části bude insolvenční řízení ukončeno a insolvenční správce by měl ihned poté, co taková skutečnost nastane, dát zaměstnavateli pokyn, aby již dále neprováděl žádné srážky ze mzdy (a Vy již dále nebudete hradit odměnu správce ve výši 900 Kč měsíčně + DPH, je-li plátcem).
Ohledně zpeněžování zajištěného majetku bude insolvenční řízení dále trvat do doby, než bude takový majetek zpeněžen.