Exekuce na korespondenční doručovací adrese dlužníka - může se to stát?

1 odpověď

Dobrý den,
od roku 2011 jsem rozvedená. Můj bývalý manžel má trvalé bydliště na obecním úřadě (bezdomovecký trvalý pobyt), ale ke mně si dal doručovací adresu.
Může se stát, že by na základě doručovací adresy ke mně mohli přijít exekutoři, pokud by bývalý manžel měl někde nějaký dluh? Děkuji za odpověď.

Dobrý den,
soudní exekutor může prověřit všechna místa, o kterých se důvodně domnívá, že se na nich může nacházet majetek dlužníka.
Doručovací adresa dlužníka samozřejmě takovou indikací být může. Na Vás by pak bylo prokazovat, že Váš bývalý manžel se u Vás vůbec nezdržuje a tím spíše u Vás nemá žádný svůj majetek.