Je možné do insolvence započítat zboží na splátky?

1 odpověď

Dobrý den,
chci se zeptat zda je možné do insolvence započítat i splátkový prodej zboží. Konkrétně TV od Home creditu.
Děkuji.

Dobrý den,
pokud plánujete podat návrh na povolení oddlužení, je třeba uvést všechny Vaše závazky, tedy i splátkový prodej zboží od Home Credit.
O tomto Vás poučí osoba, která bude Váš návrh na povolení oddlužení vyracovávat.