Exekuce získaná po 13 letech od rozvodu - jak je to možné???

1 odpověď

Dobrý den,
přítel je 2005-2018 rozveden a zjistili jsme, že jeho ex má nějaké exekuce. On si není vědom žádného dluhu a najednou má exekuci. Mohla dluh nahlasit - převést ona na něj? Má exekutor informaci o jaký dluh se jedná?

Dobrý den, pokud si Váš přítel není vědom žádného dluhu, je třeba se informovat u příslušného exekutora, který má k dispozici veškeré informace o dané věci.