exekuce řidičského oprávnění

1 odpověď

Dobrý den, jsem živnostník od roku 1991 a dostal jsem blokaci na řidičské oprávnění z důvodu vymožení dlužného výživného. Soud neakceptuje, že řo potřebuji k výkonu živnosti s tím, že je spoustu jiné práce kde řo nepotřebuji a vydělám si výce. Dotaz zní, zda je normální postup soudu s odůvodněním, že nemusím provozovat živnost ale mám si najít takovou prác, kde řo nepotřebuji. Rozhoduje ne dle skutečnýchfaktů, ale na doměnkách. Děkuji

Dobrý den, rozhodnutí soudu je nutno respektovat, takže pokud exekučně hradíte dlužné výživné, řidičský průkaz Vám bude vrácen až po jeho zaplacení.