Reklamy na půjčky ve stránce Strašák jménem exekuce na bezplatné právní poradně online

1 odpověď

Dobrý den, pod článkem na vašich webových stránkách na níže uvedeném odkazu se v komentářích objevuje spoustu pochybných nabídek půjček a úvěrů, které by do poradny patřit neměly.

ODKAZ

Děkuji, odstraněno.

S pozdravem MUDr. Zbyněk Mlčoch - technický a obsahový správce poradny.