Věci v bytě sepsané exekutorem a stěhování dlužníka s exekucí - co dělat s věcmi?

1 odpověď

Dobrý den,
2013 byly u nás sepsány exekučně zabavené věci. 2014 se budeme stěhovat (cca 14 dní).
Nevím co dělat s těmi sepsanými věcmi, když už to bude rok od sepsání a nikdo si pro věci nepřijel.

Kontaktovala jsem již Exekutorský úřad, který soupis provedl a dokonce jsem jim i nabídla, že věci zašlu na jejich adresu, ale pracovník na call centru mě poslal do háje.
Nevím co dělat, poradíte mi prosím?
Děkuji.
S pozdravem Pavlína

Dobrý den. Věci musíte opatrovat na Vaše náklady, dokud nebude exekuce ukončena nebo dokud nedojde k jejich prodeji. Jakmile byly zařazeny do soupisu a nebyly odvezeny, jste zodpovědná za jejich zachování ve stavu odpovídajícím okamžiku soupisu s přihlédnutím k obvyklému opotřebení.