1 1 1 1 1 Hodnocení 5.00 (1 hlas)

Jsem v rozvodovém řízení a s manželem jsme měli v nájmu byt od města. Já se od něj odstěhovala a teď bydlím u rodičů, nájemní smlouva je psána na nás oba. Můžu si zažádat o pronájem nebo hledat jiný podnájem? Děkuji, Magda.

ODPOVĚĎ:
V případě, že je nájemní smlouva napsána na oba manžele, pak nejprve ukončete Váš nájemní vztah a teprve poté požádejte o obecní byt. Do té doby Vám nezbude, než řešit bytovou situaci jiným způsobem.

► Stránka obsahuje odpověď na tato témata:

  • Nárok na obecní byt při vystěhování z obecního bytu při rozvodu manželství