1 1 1 1 1 Hodnocení 1.00 (1 hlas)

Jako místopředseda bytového družstva jsem po ukončení schůze BD zveřejnil Zápis z členské schůze BD na webových stránkách BD. Tento zápis nebyl opatřen podpisy představenstva. Jeden ze členů BD nyní požaduje kopii tohoto Zápisu včetně podpisů představenstva. Máme za povinnost mu to poskytnout? Děkuji. Jaroslav.

ODPOVĚĎ:
Ano, zápis ze shromáždění musí být podepsaný členy výboru. Nejste povinni členovi BD vydávat kopii, pokud to není přímo stanoveno ve stanovách družstva, ovšem jste povinni mu umožnit nahlížení do dokladů, aby si pořídil sám kopie, výpisy a opisy listin.